Studnie

Nie masz wody na działce, na której uprawiasz krzewy ozdobne, kwiaty lub krzewy owocowe? W ogrodzie chcesz mieć ujęcie wody blisko grządek, dzięki czemu nie będziesz musiał doprowadzać wody z domu czy używać ciężkich wiader?

Zamów u nas wykonanie i podłączenie studni abisyńskiej lub głębinowej. Wybierz tę, która będzie optymalnym rozwiązaniem problemów.

Studnie abisyńskie

Abisynka to studnia, która świetnie sprawdzi się jako dodatkowe źródło wody, na przykład do podlewania ogrodu lub na budowie, gdy jeszcze nie ma podłączenia do wodociągu miejskiego.

Studnie abisyńskie mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie poziom wód gruntowych jest dość wysoki, a ziemia przepuszczalna, najlepiej piaszczysta, a nie gliniasta.

Wykonanie studni abisyńskiej nie jest skomplikowane i stanowi o wiele tańsze rozwiązanie niż studnia głębinowa.

Studnie głębinowe

Studnia głębinowa to darmowa i czysta woda. Koszt instalacji studni głębinowej zwraca się po zaledwie kilku latach użytkowania, gdyż nie opłacamy już wysokich rachunków za zużyte metry sześcienne wody.

Pobieranie nawet nieograniczonej ilości wody wiąże się jedynie z niewielkimi wydatkami na zasilanie pompy.

Decydując się na studnię głębinową, mamy ponadto dostęp do wody najlepszej jakości, pochodzącej z głęboko położonych źródeł i wolnej od zanieczyszczeń chemicznych. Woda pobierana z własnego ujęcia nie zawiera też dwutlenku chloru.  

Zadzwoń teraz